FOTOSELLİ KAPILAR
Günümüzde kapılar mekanlarda giriş çıkış sağlarken problem yaşamadan fonksiyonel, hızlı, estetik kolay açılıp kapanmalı konforlu ve prestiji de bir arada sunmalıdır. Otomatik Kayar Kapılar , fotoselli cam kapılar otel, hastane, mağaza, fabrika, alışveriş merkezleri ve daha birçok yer için tercih edilmektedir. Özellikle yaya giriş çıkışının yoğun olduğu oteller, akaryakıt istasyonları, alışveriş merkezleri, hastaneler, iş merkezleri, süpermarketler vb. binalarda hızı açma kapama sağlayan kapı tipleridir. Yana kayar fotoselli kapılar olarak da bilinen bu kapılar radarların bir cisim hareketi algıladığında açılması ve kısa süre içinde kapanması sebebiyle tercih edilir. Radarları kayar kapılar sessiz çalışır ve engellere karşı güvenliği mevcuttur.

Fotoselli kayar kapılar tek kanat veya çift kanat olarak hazırlanabilir. Özel profil sistemi tasarımları sayesinde mimari uygulamalarda estetik ve çağdaş çözümler sunar. Farklı mimari konumlara göre dizayn edilir ve montaj yapılır. İstenilen açıdan radarlar ile donatılarak açma kapama alanı ayarlanabilir. Lamine ve temperli cam kolayca uygulanabilmektedir. Üretici Fotoselli Kapı Ankara firması arıyorsanız, Yetiş Otomasyon veya Bab Door’u tercih edebilirsiniz.

http://guncelhaberoku.net/ http://habergundem24.net/ http://ikincihaberler.com/ http://haberyedi24.com/ https://paylashaber.com/ https://gundeminhaberleri.com/ https://www.yetishaberci.com