HIZLI PVC KAPILAR
Tesislerinizde bulunan bölüm veya odalar arasında gerçekleşen insan ve taşıt trafiğini akıllıca yönetir.Açılıp kapanmada yüksek performans sağlar,zamandan ve enerjiden tasarruf sağlarsınız.Görüntü ve gürültü kirliliğini minimuma indirir.Ayrıca hijyeniktir.

Özellikle iç mekan uygulamalarda işletme içerisindeki geçiş kapılarında yoğun kullanıma uygun tasarlanmış kapılardır.
Servis ve bakım maliyetleri diğer kapılara göre yok denecek kadar azdır.
Rüzgar direncini arttırmak için çelik barlar ve boncuk sistemi kullanılmaktadır.
Şeffaf PVC uygulaması ile istenildiği kadar pencere uygulanabilir branda üzerinde baskı çalışması yapılarak görsel değişiklikler yapılabilir.
0.7 m/sn ile 3 m/sn arasında değişen hizalarda çalışabilen, işletmenizde enerji ve zaman israfını minimuma düşürmeyi hedefleyen kapılardır.
Marketler ,alışveriş merkezleri,gıda imalathaneleri,soğuk hava depoları,ilaç sektörü,tekstil sektörü,endüstriyel tesisler,kaynak kabinleri,konveyörler ve robot kabin kapılarında kullanılmaktadır.
Özel bükümlü 2mm Galveniz çelik dikmeler de 6000 mm e kadar kesinlikle ek yoktur.İstenildiğinde çelik aksamında elektrostatik boya da yapılabilmektedir.

http://guncelhaberoku.net/ http://habergundem24.net/ http://ikincihaberler.com/ http://haberyedi24.com/ https://paylashaber.com/ https://gundeminhaberleri.com/ https://www.yetishaberci.com