SEKSİYONEL KAPILAR
Endüstriyel seksiyonel kapılar fabrika veya depo binalarının mal giriş-çıkış,yükleme-boşaltma noktalarında sirkülasyon sağlamak amacıyla kullanılan en dayanıklı ve en uzun ömürlü kapılardır.
Seksiyonel kapının gövdesini oluşturan 40mm lik sandviç panaller,galvanizli çelik saç arasına enjekte edilen yoğun izolasyon katkılı…….. sayesinde uygulandığı mekanda ses ve ısı izolasyonu sağlar.
Endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri birlikte uygulandığı seviye ayarlı rampalar ve kamyon kasası sıkıştırıcı PVC köpüklerle işletmelerde sorunsuz ve güvenli biçimde yükleme-boşaltma yapılmasını sağlar.
Endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri tavana paralel kayarak açılması ile mekanlardan tasarruf sağlanır ve kapı açıklığı net olarak kullanılabilir.Endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri fabrika depo veya binalarda geçiş aralığı ve yüksekliğine uygun olarak üretilebilmektedir.
Endüstriyel seksiyonel kapılar tavan yüksekliği ile kapı üst kolu arasındaki boşluğun en uygun kullanılmasıyla yan raylar içerisinde kayarak çalışır.Kapı bu boşluğun mesafesine uygun olarak değişik şekillerde monte edilebilir.(standart,düşük,yüksek ve giyosin yataklama seçenekleriyle uygulanabilir)
Endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri standart beyaz renkte olan panaller bina dış cephesine uygun olarak farklı RAL renklerinde de uygulanabilir.Ayrıca uygulanacak alandaki detaylara göre farklı yataklama şekilleriyle kullanılabilir.Araç ve yaya trafiğinde etkin rol oynayan seksiyonel kapılar standart butonlu zincirli manuel çekme tip ya da uzaktan kumandalı olarak uygulanabilir.
Endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri yandan……… kavramalı seksiyonel motor sistemiyle veya aynı şekilde işlem gören….. zincir sistemiyle çalışmaktadır.

http://guncelhaberoku.net/ http://habergundem24.net/ http://ikincihaberler.com/ http://haberyedi24.com/ https://paylashaber.com/ https://gundeminhaberleri.com/ https://www.yetishaberci.com